Proste fryzury do szkoły - ciekawe inspiracje!

Proste fryzury do szkoły – ciekawe inspiracje!

Fryzura do szkoły powinna być szybka i prosta w wykonania. Tak, aby jej wykonanie nie było skomplikowane i zajmowało nam parę minut. Zazwyczaj wcześnie rano nie mamy czasu wykonywać trudnych fryzur i upięć. Śpiesząc się do szkoły, czas na poranną toaletę i zabiegi pielęgnacyjne skracamy do minimum. Warto wtedy, postarać się o tradycyjne upięcia klasyczne, jak i nieco bardziej zmodyfikowane ich wersje. Wybór jest ogromny i w dużej mierze zależy od naszej wyobraźni i umiejętności. Prosta fryzura do włosów, powinna być przede wszystkim wygodna i nie może przeszkadzać nam podczas wykonywania codziennych czynności.

Ciekawy pomysł na prostą fryzurę do szkoły

Pomysłów na szybką i prostą fryzurę do szkoły jest bardzo dużo. Zdecydowane najbardziej sprawdzają się tutaj różnego rodzaju upięcia, kucyki, warkoczy, czy koki. Fryzura do szkoły powinna, być skromna i schludna. Ekstrawagancja nie spotka się z aprobatą nauczycieli. Nie musi być jednak nudna. Klasyczne upięcie, możemy ożywić modnymi dodatkami. Każdego dnia możemy zmienić fryzurę zależności od stylizacji i czasu, jaki mamy na przygotowanie. Propozycji jest bardzo wiele. Zwykły kucyk, opleciony pasemkiem włosów, doda fryzurze szyku i oryginalnego wyglądu. Możemy również wykorzystać ozdobne gumki, frotki, lub apaszki. Wszytko zależy od naszej wyobraźni. Prosta fryzura do szkoły, to nie tylko upięcie, fryzura pozwala wyrazić nasz charakter.

Proste fryzury do szkoły — włosy krótkie

Wybór prostej fryzury do szkoły uzależniony, jest głównie od długości naszych włosów. Na włosach krótkich dużo ciężej zrobić typowe upięcia, czy koki, które są przeznaczone dla posiadaczek długich lub półdługich włosów. W takim wypadku musimy poszukać innych rozwiązań i inspiracji. Dziewczyny mające krótkie włosy dobrze wyglądają w  różnego rodzaju upięciach. Aby okiełznać niesforne kosmyki włosów, możemy użyć wsuwki, spinki, a nawet różnego rodzaju opaski. Fajnie zrobione upięcie, będzie wyglądać efektownie, a jednocześnie będzie wygodne i funkcjonalne. Wiele ciekawych pomysłów, możemy znaleźć, przeglądają strony internetowe, blogi lub czasopisma kobiece. Warkoczyki, świetnie sprawdzają się również na krótkich włosach, wcale nie musimy mieć włosów do pasa, aby pleść warkocze. Warkocze zaplecione po bokach głowy, idealnie łapią, nawet krótkie włosy. Żeby kosmyki włosów nie uciekały z warkocza, możemy użyć lakieru do włosów, w ten sposób dodatkowo utrwalimy fryzurę.

Proste fryzury do szkoły- włosy długie

Dziewczyny o włosach długich mają nieco łatwiejsze zadanie. Gdy śpieszymy się rano do szkoły, wystarczy związać włosy w wysoki niedbały koczek, aby prezentować się dobrze. Jeśli mamy troszkę więcej czasu, możemy pobawić się fryzurą. Bardzo dobrze wyglądają przeróżnego rodzaju warkocze i warkoczyki, które są niezwykle dziewczęce i wygodne. Kto z nas ich nie nosił, choć raz w życiu. Prosta fryzura z warkoczykami na głowie, jest bardzo uniwersalna i wygodna. Włosy nie spadają nam na twarz i nie utrudniają codziennych czynności. Zaplecione w warkocz nie są rozwiewane przez wiatr, nie plącz się. Są idealnym rozwiązaniem podczas ćwiczeń, gdyż żaden kosmyk włosów nam nie przeszkadza. To prawdziwy trend w modzie. Inspiracji na fryzury z warkoczami jest bardzo dużo. Dodając do warkoczy, dodatek w postaci np. apaszki możemy sprawić, że z pozoru nudny warkocz zyska nowe oblicze. Zrobienie takie fryzury jest proste i nie wymaga dużo czasu. Warkocz zapleciony naokoło głowy, to bardzo romantyczna i dziewczęca stylizacja. Jest, to klasyk wśród fryzur, który zawsze wygląda dobrze i na czasie.

1 comment

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij