Damska fryzura na czeskiego piłkarza – trend na 2021. Co warto wiedzieć i czy warto się na nią zdecydować?

Moda potrafi zaskoczyć i czasami zaskakuje naprawdę bardzo. Niektóre trendy choć niezrozumiałe to jednak przyjmują się. Pomyślcie tylko o czółenkach na szpic. Doszło nawet do tego, że im dłuższy był szpic tym obuwie było modniejsze. Zatem jak wiadomo moda i styl nie zawsze idą w parze. Podobnie rzecz wygląda w przypadku trendów fryzjerskich, bo i one w wielu przypadkach pozostawiają wiele do życzenia. Jaka jest najgorsza fryzura? Pewnie wiele osób powie, że na czeskiego piłkarza i cóż trudno się z tym nie zgodzić, ale właśnie modna stała się fryzura na czeskiego piłkarza w damskiej odsłonie. Co warto wiedzieć i czy warto się na nią zdecydować?

Mullet hair, czyli fryzura na czeskiego piłkarza

Są takie trendy, które wręcz przerażają, a nie zachwycają, ale jednak przyjmują się i potem wiele osób już nie pamięta, że zarzekało się iż nigdy na „takie coś” się nie zdecyduje. Nie inaczej jest w przypadku fryzury mullet hair znanej też pod nazwą fryzura na czeskiego piłkarza. Swoją drogą synonim kiczu lat 90-tych. Jednak trzeba wiedzieć, że już wcześniej, bo w latach 70-tych eksperymentowano z fryzurami i to fakt niezaprzeczalny. Wtedy też David Bowie zdecydował się na taki „fryz”, ale jednak nie był on tak karykaturalny jak w przypadku czechosłowackiej drużyny, gdzie niektórzy zawodnicy właśnie ją nosili. Fryzurę wylansował w dużej mierze Jaromír Jágr. Ale moda na taki „fryz” przyjęła się nie tylko w Europie Środkowej czy Wschodniej, lecz także na Zachodzie. Nosił ją Chris Waddle, zawodnik drużyny Niemiec Rudi Völler czy aktor Richard Dean Anderson, który wszystkim znany jest jako odtwórca tytułowej roli w serialu „MacGyver”.

Fryzura na czeskiego piłkarz – jakie cięcie?

Swego czasu Kazik Staszewski śpiewał: „A najlepsza fryzura, jeśli jeszcze nie wiecie, krótko z przodu, długo z tyłu i wąsy na przedzie” I trzeba przyznać bardzo dokładnie opisał to cięcie, które jest naprawdę wątpliwe estetycznie. Trzeba wiedzieć, że owe cięcie charakteryzuje się długimi włosami z tyłu głowy, natomiast krótkimi z przodu, a także po bokach głowy. Zatem już wiadomo, że fryzura jest dosyć kontrowersyjna, ale jednak pozwala się wyróżnić. Można powiedzieć, że rzeczywiście trudno przejść obok niej obojętnie. Ale jak to zwykle bywa moda powraca i nie inaczej jest teraz. Jednak aktualnie na czasie staje się fryzura na czeskiego piłkarza tyle tylko, że dla kobiet. W sumie jak się spojrzy na gwiazdy, które zdecydowały na takie cięcie, to efekt nie jest najgorszy. Jest owszem kontrowersyjny, ale jakoś chce się powiedzieć, że kobiety w takiej fryzurze wyglądają 100 razy lepiej, no w końcu nie bez znaczenia jest fakt, że kobiety określa się mianem „płeć piękna”. Ale przejdźmy do rzeczy. Otóż taką fryzurę nosi choćby Miley Cyrus, inspirowała się nią także idolka nastolatków, czyli Billie Eilish, a także, znana wszystkim jako Tokio, Ursula Corbero.

W czym tkwi sekret fryzury?

Cóż trzeba powiedzieć, że taka fryzura pozwala się wyróżnić i przyciąga uwagę, a co jak co, ale kobiety lubią przyciągać uwagę. Jednak na tym jej zalety się nie kończą, bo warto zdawać sobie sprawę także z tego, że ma w sobie nieco ekstrawagancji i rzecz jasna została lekko zmodyfikowana. Aby cięcie dobrze się prezentowało, ale też układało, to fryzurę należy wykonać z bardzo długich włosów, wtedy też uzyska się optymalny efekt, ale jak to zwykle bywa nie każda kobieta ma bardzo długie włosy. Na szczęście nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się na przedłużenie włosów. Wystarczy tylko udać się do sklepu z włosami.

O czym należy pamiętać?

Jeżeli zależy Wam na dobrym efekcie, to rzeczywiście Wasze włosy muszą być zadbane i powinny tworzyć z doczepami jednolitą całość. Jeżeli zależy Wam na dobrych doczepach, to zajrzyjcie na stronę remy-hair.pl. Do tego musimy wspomnieć, że układanie takiej fryzury nie jest trudne. Górę możecie lekko podnieść podczas suszenia suszarką z dyfuzorem. A gdy zależy Wam na bardziej eleganckim efekcie, to wystarczy włosy wyprostować i przedłużany dół spiąć w kok.

Nawet fryzura na czeskiego piłkarza może być ciekawa, ale w damskiej odsłonie. Panom ją odradzamy, ale paniom doradzamy.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij