Czy decydując się na przedłużenie włosów można osiągnąć naturalny efekt? Poznajcie najlepsze metody

Włosy są synonimem kobiecości, ale też sprawiają, że można poczuć się pewniejszą siebie. Niestety nie każdą z nas matka natura obdarzyła gęstymi i mocnymi, a także grubymi włosami. Często są cienkie, rzadkie i do tego jeszcze mają skłonność do puszenia się. Stąd też często jesteśmy zmuszone do noszenia czapek, by ukryć bad hair day. Na szczęście zawsze można zdecydować się na przedłużanie włosów czy ich zagęszczanie. Jednak czy można uzyskać optymalnie naturalny efekt? Poznajcie najlepsze metody przedłużania włosów.

Jakość przez wielkie „J”

Nie ma się co oszukiwać – wiele kobiet decyduje się na przedłużanie włosów. Jednak cóż, efekt finalny nie zawsze jest na najlepszym poziomie. Często różnica jest tak widoczna, że fryzura nie tylko nie prezentuje się dobrze, ale też zwyczajnie zakrawa o śmieszność. Na pewno duże znaczenie dla uzyskanego efektu ma sama jakość włosów doczepianych. I na nich w żadnym przypadku nie można oszczędzać. Należy rzecz jasna wybierać włosy doczepiane naturalne, ale nie każde są tak samo dobre. Otóż nie powinno się wybierać indyjskich. Pierwszą przyczyną, dlaczego tak jest, jest to, iż kobiety nie otrzymują godziwej zapłaty, a zasadniczo nie otrzymują jej wcale i są wykorzystywane. Drugim powodem jest to, że takie włosy zwyczajnie nie pasują do naszych włosów. Są grube, ciężkie i ciemne. Nawet po zafarbowaniu i dopasowaniu kolorystycznemu pod Wasze włosy, efekt finalny nie będzie dobry. Także włosy azjatyckie choćby chińskie nie są dobrym wyborem, gdyż są cienkie i sztywne. Jakie więc wybrać? Na pewno świetnie sprawdzą się europejskie, z wiadomych przyczyn należy zbojkotować włosy rosyjskie, choć pod kątem wizualnym są piękne. Najlepsze są oczywiście włosy słowiańskie.

Zadbajcie też o Wasze włosy

Włosy doczepiane dla kobiety są ważne i wybór ma duże znaczenie, ale jeżeli zależy Wam na najlepszym efekcie także Wasze włosy muszą być w nienagannym stanie. W innym przypadku piękne włosy doczepiane będą stanowić kontrast dla Waszych cienkich i zniszczonych włosów. Efekt finalny powinien być nie tylko naturalny, ale też piękny, stąd czas najwyższy postawić na pielęgnację. I tutaj nie będziemy Was oszukiwać, że wystarczy pójść do drogerii i zakupić maseczkę oraz odżywkę, bo tak nie jest. Nie wystarczy tylko zakupić produktu reklamowanego jako bez silikonów i parabenów. Takie kosmetyki nie są bardzo skuteczne. Jedynym słusznym rozwiązaniem jest postawienie na kosmetyki profesjonalne. Oczywiście kosztują one zdecydowanie więcej, ale z drugiej strony tylko tak możecie cieszyć się nawilżonymi i wygładzonymi włosami bez rozdwajających się końcówek. Codziennie trzeba wykonywać pielęgnację. Stosowanie maski czy odżywki codziennie nie jest żadną przesadą, bo tylko tak Wasze włosy będą komponować się z włosami doczepianymi.

Postawcie na dobry salon fryzjerski

Możemy Was oszukiwać, że same możecie przedłużyć sobie włosy. Cóż, są włosy clip on, ale pozwalają one tylko na okazyjne przedłużanie włosów. Sądzimy, że zależy Wam na jeszcze lepszym i co ważne na trwalszym efekcie. I aby go uzyskać trzeba zdawać sobie sprawę, że przedłużanie włosów należy wykonać w profesjonalnym salonie fryzjerskim. I tutaj cena ma znaczenie. Otóż cena nie powinna być niska, bo niska cena będzie też oznaczać niską jakość. Pamiętajcie więc, że lepiej zapłacić więcej i uzyskać pożądany efekt, a nie oszczędzać, a potem żałować. Nigdy nie oddawajcie swojej fryzury w ręce osoby, która dopiero się uczy. Pamiętajcie też, aby przed zapisaniem się do salonu fryzjerskiego sprawdzić opinie.

Jaka metoda przedłużania jest najlepsza?

Nie będziemy przedstawiać każdej metody przedłużania włosów, bo jest ich sporo, a nie każda jest dobra czy bardzo dobra. A nam dodatkowo zależy tylko i wyłącznie na metodzie świetnej. Dlatego tylko na tej się skupimy. I oczywiście najlepszym wyborem jest laserowe przedłużanie włosów.

Polega ono na łączeniu naturalnych pasm z doczepianymi przy użyciu wiązki światła lasera. Emituje on fale akustyczne o wysokiej częstotliwości. Dzięki temu łączone miejsce jest niemal niewyczuwalne pod palcami, a efekt jest świetny i naturalny. Jednocześnie taka metoda utrzymuje się najdłużej, bo nawet 5 miesięcy.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij