Kluczowym skojarzeniem jeśli idzie o święta Wielkanocne jest odbudowa i natura, jaka budzi się do życia z zimowego snu. Śmierć zostaje pokonana, a cały glob odradza się jak jeden mąż z tą wygraną. Idealnie doświadczyć tego można planując Wielkanoc w Bieszczadach. Pięknie ośnieżone wierzchołki wyższych formacji i nagie szczyty mniejszych pagórków, leśne polany ozdobione pierwszymi wielobarwnymi kwiatami, śpiew ptaków, zdrowe, rześkie powietrze, mocne, gorące słońce, usuwające ostatnie szczątki zimy.

Na dodatek regionalne jedzenie, spotkania z folklorem i figlarne fety. Bez wątpliwości, Wielkanoc 2019 w górach to doskonała możliwość do spędzenia pamiętnego czasu z rodziną.

Okres Wielkanocy spędzony z rodziną w górach

Wielkanoc w Bieszczadach z roku na rok staje się raz po raz bardziej powszechna, dlatego wypad warto zarezerwować jak najszybciej, żeby mieć pewność, że natrafimy na zajmującą ofertę. Pobyt w Wielkanoc w Bieszczadach jest coraz popularniejszy i przeto warto zarezerwować obecność błyskawicznie. Do wyboru jest paręnaście różnorakich ofert różniących się między sobą lokalizacją, długością turnusu i trybem organizacji, czy dostępnymi atrakcjami. Dużej zabawy zawsze dostarcza badanie regionalnych potraw i zwyczajów. Dzięki nim wyszukać można nieznane do tego czasu wymiary Wielkanocy.

Pensjonat zielona polawa

U stóp ładnych Bieszczad każdej wiosny przyroda gra niesamowity występ odnowy. Cudowne przedstawienie odnowy jest szczególnie widoczne w Bieszczadach. Nic więc nadzwyczajnego, że na Wielkanoc w Bieszczadach do ośrodka Zielona Polana w Dubiecku każdego roku przybywa większa ilość odwiedzających. Pełna propozycja pobytu w Wielkanoc tym roku dostępna jest na stronie zielonapolana.com.pl/wielkanoc_2019_w_gorach.php. Prócz zakwaterowania w malowniczo zorientowanym pensjonacie wysokiego standardu, Zielona Polana świadczy moc atrakcji towarzyszących. Pokaźne degustacje i spotkania z lokalnym folklorem czy wycieczka w góry z doświadczonym pilotem i wspólne biesiadowanie dadzą niezapomnianych wspomnień. Odsapnięcie w saunie, wycieczki na rowerze czy zmagania na tenisowym korcie zrelaksują i dostarczą endorfin.

Dwa pakiety

Zielona Polana proponuje 2 zestawy pobytu wielkanocnego w w tym roku. Czterodniowy okaże się idealny dla osób, które Wielkanoc w Bieszczadach chcą spędzić w raz. Vip na 5 dni pozwoli permanentnie zasmakować w urodach Świąt Wielkiej Nocy spędzonych na granicy Bieszczad.