Zakład okien Optimus rozpoczęła działalność w 1991 roku. Siedziba firmy jest w trójmieście zatem także z tego obszaru kumuluje największą liczbę konsumentów. W zapleczu spółki mogą być okna plastykowe, aluminiowe oraz rolety.
okna
Technika pracy jest na nadzwyczaj wysokim poziomie. Stan techniczny a także jakość towarów można śmiało zalecić konsumentom, jacy pożądają zamienić swe posiadane okna. Przedsiębiorstwo promuje się okazałą paletą odcieni ram, dodatkowo dostępne są także okna przesuwane na patio. Cały indeks ofert mieści się na stronie www http://www.oknaoptimus.eu/oferta/okna-i-drzwi-pcv. Odbiorcy zdołają zapoznać się z doradcą instytucji telefoniczne bądź przez e-mail.
Rabaty i najlepsze oferty
Przedsiębiorstwo Optimus, o której możemy dowiedzieć się szerzej na witrynie http://www.oknaoptimus.eu oferuje swym odbiorcom spore upusty. Koszt zmiany okien zawiera kupno materiałów oraz montaż, natomiast obeznana obsługa będzie przyczyną tego, że nabywcy staną się na pewno zachwyceni. Zazwyczaj po uzgodnieniu wszystkiego z Biurem Obsługi Klienta jesteśmy zobligowani wyczekiwać na montażystę, jaki przyjedzie do naszego domu a następnie przeprowadzi oznaczenia. Doskonale domyślamy się, że stanowi to kluczowy etap całego procesu, ponieważ umożliwi fabrykację odrębnie projektowanych dla nas okien. Następnie reprezentant firmy musi porozmawiać z nami sprawę modelu materiałów użytych do fabrykacji. Przedstawi nam swoje sugestie, natomiast odbiorcy mają sposobność wytypować taką która będzie najbardziej pożądana. Jeśli już zgodzimy się na określony model okien, będziemy mogli zatwierdzić warunki umowy. W następnej kolejności pozostaje nam oczekiwać na ekspertów, jacy przyjadą do naszego mieszkania zamontować nabyte okna.
sala
Instalacja trwa bardzo krótko
Robotnicy pojawiają się u nas zwykle miesiąc po sygnowaniu oferty. Zabierają firmowe materiały, chronią dom by nic nie uszkodzić. Wymianę okien wykonują szybko, na ogół zamontowanie okien w jednym pomieszczeniu zaprząta 6-7 godzin. Po gotowej pracy zespół zabiera obecny bajzel a dodatkowo usuwa pozostałe okna. Daję również rady klientowi, jak dbać o okna i co więcej jaką drogą powinno się je otworzyć. Muszą być szczelne i znakomicie podtrzymują w mieszkaniu odpowiednią temperaturę. Nabyty towar jest w rzeczy samej na gwarancji zatem o ile coś stałoby się nie w porządku, będziemy w stanie tą usterkę zgłosić do przedsiębiorstwa. Na koniec możemy cieszyć się z dobranego nabytku.