W okresach, gdy glob został przysłowiową globalną wioską, rośnie autorytet firm spedycyjnych i logistycznych, czyli zajmujących się transferem i dostarczaniem artykułów. Potencjał nabytku artykułów, jakie zaproponował internet, pozwalają realizować transakcje na dystans, co pociąga za sobą istnienie stosownie zintegrowanych usług logistycznych i ładunkowych. Ze względu na to, że w specjalizacji takiej liczy się okres i dokładność, na rynku zjawiły się firmy, których profesją jest generalna usługa spedycyjna dobrana ściśle do potrzeb klienta.

Jedną z takowych firm jest Cargo Helper Agencja Celna Spedycja Transport. Jest to firma, na jakiej propozycję komponuje się zestaw usług: jednostka spedycyjna, przedstawicielstwo celne, agencja linii powietrznych i innych przewoźników. Pełna oferta, która jest na stronie cargohelper.pl zawiera szerokie zróżnicowanie usług logistycznych i ładunkowych all inclusive i full service, w tym m.in.: przesyłka morska, spedycja lotnicza, spedycja drogowa, odprawy celne, zawodowe doradztwo, consulting i pomoc merytoryczna. Użytkownikami Cargo Helper są zarówno firmy produkcyjne i handlowe, jak i jednostki fizyczne. Dla tych ostatnich dostarczany jest również transport przeprowadzkowy. Cargo Helper to dodatkowo serwis paczek strategicznych i uzbrojenia.

Firma Cargo Helper trudni się w transportach ekspresowych obejmujących między innymi dostawy trofeów myśliwskich, artykułów niepewnych lub krótkoterminowych. W tej kategorii przesyłek oferuje dostawy door2door oraz Just in Time, aby maksymalnie przyciąć okres dostawy oraz zapewnić najwyższą jakość usługi. Drobiazgi odnośnie tego wariantu usług są na stronie http://cargohelper.pl/oferta/.

To czego najczęściej wypatrują konsumenci używający usług ładunkowych to bezpieczeństwo paczek. Przedsiębiorstwo Cargo Helper oferuje najwyższe standardy zabezpieczeń poleconych jej przesyłek, dzięki czemu klienci unikają zbytecznych i nieprzydatnych wydatków. Jednostka jest podłączona do ogólnoświatowej sieci komputerowej SITA, dzięki czemu natychmiastowo informuje klientów o położeniu przesyłek i statusie usługi. Wielu klientów na pewno sprawdzi również doświadczenie firmy, której powierzy w większości wypadków kosztowny towar. To, za co ceniona jest firma spedycyjna Cargo Helper to odpowiedzialność, przetestowane know how, długoterminowe doświadczenie oraz giętkość.
droga
Dzięki temu, że firma działa na rynku już 25 lat, sfinalizowała dziesiątki tysięcy zleceń, dzięki czemu zyskała sobie zaufanie wielu klientów. Dzięki dużej wiedzy o rynku jest w stanie dopasować indywidualną propozycję uwzględniająca nawet najbardziej nietypowe upodobania konsumentów. W efekcie daje to oszczędność zarówno terminu, jak i pieniędzy.