Wandkork to innymi słowy korek {ułożony na ścianie. W taki oto sposób zdołamy przystroić własne ściany w lokalu mieszkalnym lub w domu. Zamiast ściany barwić lub oklejać je tapetami albo kasetonami, możemy okleić umyślnie do tego przystosowanym korkiem.

Ten nadzwyczajnie oryginalny i nieszkodliwy półprodukt sprawi, że w naszym lokalu mieszkalnym wykształci się ponadplanowy mikroklimat, poczujemy bajeczną atmosferę, będziemy w pomieszczeniu o ładnym zapachu.
Oklejanie ścian z korka to innowacyjny sposób na aranżację wnętrz, korek jest całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia, nieszkodliwy i niesłychanie dobry dla otoczenia, ten srogi materiał jest celowo opracowany, w niektórych wersjach natarty woskiem, nie zachowuje na sobie syfu i się nie kurzy.
Ściany łatwo trzymać w czystości, zawsze starczy jedynie przetrzeć je suchą ściereczką.
wandakork
Meblując nasz dom nie musimy każdych jego ścian upiększać korkiem, starczy, że zdecydujemy się na jedną ścianę w pracowni i jedną lub 2 w salonie, ściany tak wyłożone mogą mieć rozmaite faktury i różne odcienie, albowiem technika aktualnie tak się rozwineła, że półprodukt korek jest opracowywany w osobliwy sposób i jego przetwarzanie daje różne efekty.
Wandkork, czyli korek na ścianie ma jeszcze jedną istotną zaletę, wygłusza wszelki wrzask i powoduje, że wymienione pomieszczenie o ile nie całe, to chociaż w części jest wytłumione.
Na koniec, korek na ścianie to wyrafinowanie, niebanalne wnętrze, czar, wyciszenie, naturalność i ochrona środowiska, trwałość na osobliwe warunki, łatwość utrzymania budynku mieszkalnego w higienie. Absolutnie nie działa on na ludzki organizm alergicznie, nie wnosi do budynku mieszkalnego żadnych efektów ubocznych, jest towarem wytrzymałym, którym zdołamy się długo cieszyć.